پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار به مناسبت روز ملی منابع انسانی: مدیر و کارکنان حوزه منابع انسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی تقدیر شدند دوشنبه 27 فروردین 1403 ساعت 15:20
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی به مناسبت روز ملی منابع انسانی از مدیر و کارکنان حوزه منابع انسانی این اداره کل تقدیر کرد.
به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگیف گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی سید جواد موسوی با اشاره به اهمیت و نقش منابع انسانی اظهار کرد: نیروهای اداره کل بیشترین نقش را در تحقق اهداف، ماموریت‌ها و وظایف اداره کل دارند و مهم‌ترین سرمایه محسوب می‌شوند.
 مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی ادامه داد: سرمایه‌های انسانی این اداره کل با توجه به گستردگی و حجم بالای کار، فعالیت و خدمت‌رسانی همواره در مسیر کسب دانش و تعالی گام برداشته و در ارتقای خدمت رسانی نقش داشته‌اند.
او تصریح کرد: امیدواریم با جذب و حفظ نیروهای ارزشمند و کارآمد مسیر خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم را طی کنیم.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با اشاره به حجم کار و فعالیت در حوزه ماموریت و وظایف این اداره کل گفت: سرمایه‌های انسانیِ متخصص این اداره کل با ایثارگری و فراتر از وظایف سازمانی خدمت می‌کنند که قدردان زحمات و تلاش‌های آن‌ها هستیم.
منبع:   تعداد بازدید : 220 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051