پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار برگزاری جشن نوروزگاه در ورودی دروازه جنوبی خراسان رضوی شنبه 11 فروردین 1403 ساعت 17:1
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بجستان از برگزاری جشن نوروزگاه در روستای سریده شهرستان بجستان به عنوان دروازه ورودی استان خراسان رضوی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، مهدی جمالی امروز نهم فروردین ماه 1403 با اعلام این خبر افزود: این نوروزگاه در روستای سریده که ایستگاه استقبال از زائران و مسافران نوروزی و نخستین  ایستگاه خراسان رضوی است، برگزار شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بجستان گفت: این ایستگاه استقبال و نوروزگاه با همکاری دهیاری، شورای اسلامی روستای «سریده»، بخشداری مرکزی و دیگر اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان برپا شد که مورد استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفت.

او ادامه داد: این ایستگاه و نوروزگاه موجب توقف و استراحت رانندگان در ورودی شهرستان و استان شد که علاوه بر خشنودی و رضایت‌مندی زائران و مسافران، تاثیر زیادی بر کاهش حوادث رانندگی در این شهرستان داشته است.

جمالی تصریح کرد: در این ایستگاه استقبال از مسافران نمایشگاه با ۱۶ غرفه  عرضه محصولات و تولیدات صنایع دستی هنرمندان شهرستان، سوغات و لبنیات بومی و محلی  بجستان برای  خرید مسافران و گردشگران برپا شده است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بجستان گفت: تاکنون من مسافران از این ایستگاه استقبال بی‌نظیری داشته‌اند و هم‌چنین در حاشیه این نوروزگاه با همکاری هلال احمر و بهداشت با استقرار  ایستگاه‌های سلامت و ارائه خدمات بشر دوستانه میزبان گردشگران عزیز بودند.

او یادآور شد: ستاد خدمات سفر شهرستان بجستان برای ارائه خدمات به مسافران و مجاور ان آقا علی ابن موسی الرضا در دروازه ورودی خراسان رضوی شهرستان بجستان از آمادگی کامل برخوردار است.

برگزاری جشن نوروزگاه در ورودی دروازه جنوبی خراسان رضوی

انتهای پیام/

کد خبر 1403011001582
 
منبع:   تعداد بازدید : 77 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051