پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار آتش‌نشانان درگزی مهمان سفره افطار میراث‌فرهنگی شدند جمعه 24 فروردین 1403 ساعت 2:48
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درگز گفت: با مشارکت مجتمع اقامتی پذیرایی پسران یدالله ناجیان آب و آتش شهر درگز افطار را مهمان میراث‌فرهنگی شدند.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، سه‌شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ با اعلام این خبر افزود: در این ضیافت معنوی که به منظور سپاسگزاری و قدردانی از تلاش بی دریغ آتش نشانان شهر درگز به ویژه در ایام نوروز ۱۴۰۳ تدارک دیده شده بود، اعضای ستاد خدمات سفر از جمله معاون عمرانی فرمانداری درگز، شهردار و اعضای شورای شهر درگز و همچنین رئیس اداره آموزش و پروش نیز حضور داشتند.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درگز ادامه داد: این ضیافت افطاری در قالب برنامه‌های ستاد خدمات سفر با برنامه‌ریزی دبیرخانه ستاد و مشارکت مجتمع اقامتی پذیرایی پسران یدالله برگزار شد.

معاون عمرانی فرمانداری و جانشین رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان درگز ضمن سپاسگزاری از اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و مجتمع اقامتی پذیرایی پسران یدالله در این مراسم گفت: از برپایی چنین برنامه هایی که با هدف قدردانی از زحمات پرسنل دستگاهای خدمات رسان که کمتر مورد توجه قرار دارند و بی ریا و بی دریغ به خدمت رسانی به شهروندان مشغول‌اند، قدردانی می‌کنیم.

از شهرستان درگز بیش از ۹۱ اثر تاریخی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

سایت موزه بندیان،غار قزلق، مقبره صید علیخان درگزی، دره و پارک چهلمیر، پارک ملی تندوره و قزقان دره ازمهم ترین آثار تاریخی و گردشگری این شهر ستان است و در نوروز امسال بیش از ۴۵هزار مسافر و گردشگر دراین شهرستان حضور یافته است.

شهرستان درگز با دارا بودن طبیعت بکر و زمین سیمای چشم‌نواز به ویژه در بهار و تابستان و هم‌چنین مجموعه بی‌نظیری از آثار تاریخی و فرهنگی نگین گردشگری تاریخی و طبیعی شمال خراسان رضوی محسوب می‌شود و در زمره شهرستان‌های گردشگری این استان است.

انتهای پیام/

کد خبر 1403012202606
 
منبع:   تعداد بازدید : 143 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051