پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار نخستین جشنواره عکس روستایی و عشایری رضوی با انتخاب عکاسان برتر به کار خود پایان داد جمعه 24 فروردین 1403 ساعت 2:49
دبیر نخستین مسابقه عکس روستایی و عشایری گفت: این جشنواره از سری برنامه‌های ششمین جشنواره روستا و عشایری آسمان هشتم (جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)) با انتخاب عکاسان برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، قدیر وقاری‌شورچه امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۳ با اعلام این خبر افزود: این جشنواره عکس با استقبال عکاسان مطرح و دیگر عکاسان جوان روبه‌رو و در مجموع ۱۴۸۳ قطعه عکس متعلق به ۱۶۳ عکاس از سراسر ایران به دبیرخانه جشنواره رسید.

دبیر نخستین مسابقه عکس روستایی و عشایری ادامه داد: داوری این دوره بر عهده محمدرضا پهلوان، حامد نیرومند قوچانی و اصغر بشارتی بود و مسولیت فنی دبیرخانه را  مهدی وقاری بر عهده داشت.

او تصریح کرد: روز گذشته با حضور سید جواد رفایی و سعید زمانی به نمایندگی از جشنواره بین المللی امام رضا ( ع)در مدت ۱۴ ساعت داوری، عکاسان برتر شناخته شدند.

وقاری‌شورچه ادامه داد: رقابت عکاسان در سه بخش عکاسان آزاد، عکاسان روستایی و عکس‌های آرشیوی با موضوع فرهنگ رضوی در زندگی مردم برگزار شد که ۶۴ اثر در بخش آزاد، ۲۹ اثر در بخش روستایی  و پنج اثر در بخش آرشیوی به بخش نمایشگاه و داوری نهایی راه پیدا کردند.

دبیر نخستین مسابقه عکس روستایی و عشایری اظهار کرد: در بخش آزاد سه اثر برتر متعلق به سه عکاس حائز رتبه اول تا سوم و پنج اثر  شایسته تقدیر و در بخش عکاسان روستایی سه عکاس مقام  اول تا سوم و دو نفر شایسته تقدیر و در بخش آرشیوی نیز یک اثر برتر و یک شایسته تقدیر توسط گروه داوران شناخته و  انتخاب شدند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403012202607
 
منبع:   تعداد بازدید : 208 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051