پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار افزایش ۳درصدی مسافری فرودگاه مشهد در نوروز ۱۴۰۳ شنبه 11 فروردین 1403 ساعت 17:4
مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از افزایش ۳درصدی ورود مسافران فرودگاه مشهد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان‌رضوی‌، محمود امانی‌بنی با بیان این که فرودگاه مشهد برای میزبانی از زائران در پیک سوم سفرهای نوروزی همزمان با شب‌های قدر خبر از آمادگی کامل برخوردار است، افزود: با توجه به اینکه مشهدمقدس، از مقاصد اصلی سفرهای زیارتی است، تمامی پرسنل فرودگاهی به‌منظور میزبانی و ارائه بهترین خدمات به زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) در پیک‌ سوم سفرها، از آمادگی کامل برخوردار هستند. 

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی با اشاره به فضاآرایی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس متناسب با ایام نوروز و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در نوروز ۱۴۰۳، کاملاً متفاوت و با حال و هوای شاد به استقبال مسافران و زائران رضوی رفتیم که سبب جلب رضایت یکایک مسافران داخلی و خارجی شد.

او گفت: برپایی پنج سفره و المان نوروزی در ترمینال‌های داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد، بادکنک‌آرایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری از جمله اقدامات به‌منظور استقبال متفاوت از گردشگران و زائران‌ رضوی در فرودگاه مشهد است. 

امانی‌بنی با بیان این‌که از ۲۸ اسفندماه برنامه‌های فرهنگی و هنری متناسب با این ایام از جمله اجرای گروه سرود، عروسک‌گردانی، معما و بازی با کودکان، اجرای موسیقی اصیل خراسانی و ... در فرودگاه مشهد اجرا شده است، تصریح کرد: همچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی متناسب با ایام شب‌های قدر نیز در فرودگاه مشهد اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

کد خبر 1403011101745
 
منبع:   تعداد بازدید : 81 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051