پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار رئیس کمیته شهرداری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی خبر داد: خدمات رسانی ۳۱ شهرداری و ۳۱ دهیاری خراسان رضوی در مسیر جاده‌های استان به زائران نوروزی جمعه 24 فروردین 1403 ساعت 2:36
رئیس کمیته شهرداری‌ها و دهیاری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از خدمات رسانی ۳۱ شهرداری و ۳۱ دهیاری خراسان رضوی در مسیر جاده های استان به زائران نوروزی خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، مهدی برامکی با اعلام این خبر گفت: ۳۱ ایستگاه استقبال از بهار توسط دهیاری‌ها و ۳۱ ایستگاه توسط شهرداری‌ها در محورهای مواصلاتی در استان برای رفا حال مسافران برپا شده و در این ایستگاه‌ها دستگاه‌های خدمت رسان از جمله هلال احمر، آتش نشانی، پلیس راه، نیروی انتظامی و اورژانس حضور داشتند. 

رئیس کمیته شهرداری‌ها و دهیاری‌های ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی ادامه داد: همچنین ۳۰ ایستگاه خدمت‌رسانی به زائران و مسافران در اماکن تاریخی و پارک‌ها برپا و راه اندازی شده است

او تصریح کرد: نصب سیاه چادر توسط عشایر در مسیر تردد زائران به مشهد مقدس که در این سیاه چادرها بعد از افطار غذاهای بومی محلی منطقه و انواع چای و دمنوش محلی آماده پذیرایی شده است. 

برامکی یادآو ر شد: در مبادی ورودی شهرهای مواصلاتی استان زیبا سازی، گل آرایی، آماده‌سازی فضای سبز و نصب المان‌های نوروزی انجام شد. 

همچنین حجت خبیری نماینده کمیته شهرداری‌ها و دهیاری‌های در ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: روزانه با شهرداری‌ها و دهیاری‌های در مسیر جاده‌های استان از طریق این کمیته در رارتباط هستیم و به صورت روزانه روند خدمت‌رسانی به زائران و مسافران رصد می‌شود.

خدمات رسانی ۳۱ شهرداری و ۳۱ دهیاری خراسان رضوی در مسیر جاده‌های استان به زائران نوروزی

انتهای پیام/

کد خبر 1403011902405
 
منبع:   تعداد بازدید : 64 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051