پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار ضرورت مدیریت نقطه به نقطه مسیرهای ورودی و خروجی خراسان رضوی در ایام نوروز دوشنبه 6 فروردین 1403 ساعت 11:46
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: برادران عزیز ما در پلیس راهور، مجموعه شهری،‌ مسئولان انتظامی، پلیس راه و فرمانداران استان باید در این ایام مسیر ورودی و خروجی استان را نقطه به نقطه بررسی و مدیریت کنند.
  یعقوبعلی نظری یکشنبه ۵ فروردین در اولین جلسه شورای راهبری کاهش تصادفات استان که با موضوع سفرهای نوروزی در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین محورهای ما در جلسات ماقبل ورود به ایام آخر سال ۱۴۰۲، حفظ جان زائرین، ایمنی و سلامت آن‌ها بود.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه خسارت‌های جانی و جرحی در ذهن زائر می‌ماند و یک جمع را دچار چالش می‌کند، تاکید کرد: برادران عزیز ما در پلیس راهور، مجموعه شهری،‌ مسئولان انتظامی، پلیس راه و فرمانداران استان باید در این ایام مسیرهای ورودی و خروجی استان را نقطه به نقطه بررسی و مدیریت کنند.
او با اشاره به این‌که طی یک برنامه و طراحی مناسب می‌توان در کاهش تصادفات سهیم بود، تصریح کرد: در صورت نیاز مجموعه انتظامی شهرستان‌ها می‌توانند از ظرفیت بسیج در فعالیت‌های جاده‌ای خود استفاده کنند. 
نظری به قالب‌های اقناعی و تبلیغاتی متفاوت برای کاهش سوانح جاده‌ای اشاره کرد و افزود: ضرورت دارد تا در مسیر جاده‌های استان به شکل مداوم پیامک‌های پیشگیرانه همراه با توصیه نکات ایمنی برای راننده و سرنشینان خودرو ارسال شود. 
استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: این پیامک‌ها با محتوای فرهنگی، ترافیکی، انگیزشی می‌توانند تاثیر خوبی بگذارد و منجر به رعایت نکات ایمنی در رانندگی شود.
او یادآور شد: نسبت به سال گذشته حوادث جاده‌ای ما کاهش داشته است البته باید دقت و مراقبت بیشتری داشته باشیم.
منبع:   تعداد بازدید : 82 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051