پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار استاندار خراسان رضوی : پذیرایی از زائران و مسافران نوروزی طبق برنامه پیش می‌رود جمعه 3 فروردین 1403 ساعت 18:10
استاندار خراسان رضوی گفت: مطابق نظارت‌ها و بازدیدهایی که در شهر مشهد داشته‌ایم، همه چیز آماده است تا مسئولان بتوانند خدمتگزار زائران در تعطیلات نوروز باشند.

یعقوبعلی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار میراث‌آریا اظهار کرد: به صورت هوایی از معابر ورودی و خروجی مشهد بازدید داشتیم که نشان می دهد همه چیز طبق برنامه پیش می رود و مسئولان می توانند خدمتگزار زائران در تعطیلات نوروز باشند.

او ادامه داد: سایر خدمات مانند پارکینگ و سرویس‌های بهداشتی در حد گنجایش و توان آماده شده است تا انشاالله در خدمت زائران و مجاورانی که به حرم رضوی مشرف می‌شوند، باشند.

استاندار خراسان رضوی یادآور شد: نظارت، بازدید و کنترل قیمت‌ها و تامین کالاهای اساسی جزو وظایف اصلی و مهم مسئولین است که به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است. خدمات شهری، مباحث اسکان، مباحث حمل و نقل، تامین کالا و قیمت‌های آنان از مواردی است که مسئولین برای کنترل و نظارت بر این موارد عزم و اراده جدی دارند تا در تامین و عرضه گسترده و قیمت کنترل شده آن‌ها نظارت داشته باشند.

نظری بیان کرد: شهر آراسته شده و آماده زائران نوروزی است. در عین حال از بازارهای عرضه میوه بازدید داشتیم که مصرف عام دارند و به صورت قیمت تنظیم بازار عرضه می‌شدند. از جمله موارد مهم عرضه گوشت و مرغ در شرایط فعلی است که باید مطمئن می‌شدیم این ۲ کالا نیز با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار می‌گیرد. در نقاط مختلف شهر با فروشگاه‌های موجود و موقت این موارد در حال اجرا است.

او عنوان کرد: در اطراف حرم از نظر عرضه موادغذایی در فروشگاه‌های ثابت مشکلی نداریم. بیش از ۵۰۰ فروشگاه ثابت توافق کردند که حدود ۲۱ قلم کالای اساسی را به قیمت مصوب در اختیار زائران قرار دهند. همچنین ایستگاه‌های موقت برای عرضه میوه و سایر اقلام ایجاد شده که زائران نیز می‌توانند از این غرفه‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 1403010300391
 
منبع:   تعداد بازدید : 72 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051