پیمایش صفحه کلید
  مسدود کردن انیمیشن ها
کنتراست رنگ

بدون رنگ

روشن

معکوس
اندازه متن

افزایش سایز

کاهش سایز

متن قابل خواندن
برجسته کردن مطالب

عناوین

تصاویر
بزرگنمایی

مکان نمای سفید

مکان نمای مشکی

بزرگنمایی
Logo
اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار هواشناسی استان هشدار داد خودداری از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها، مسیل‌ها و صعود به ارتفاعات خراسان رضوی دوشنبه 6 فروردین 1403 ساعت 17:45
هواشناسی استان خراسان رضوی با توجه به پیش بینی شرایط آب و هوایی مردم از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها، مسیل‌ها و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، بر اساس تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی، امروز دوشنبه و طی روز سه‌شنبه، ششم و هفتم فروردین ماه 1403 استان خراسان رضوی تحت تاثیر جریانات ناپایدار و سیستم بارش‌زا قرار خواهد گرفت.

بر این اساس  افزایش شدت وزش باد (در قالب نقاط شدید) همراه با گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و احتمال بروز خسارت، وقوع بارش‌های رگباری توام با رعدوبرق، وزش باد شدید، بارش تگرگ، آبگرفتگی، ایجاد روان‌آب و احتمال سیلاب در نواحی مستعد استان پیش‌بینی شده است.

هواشناسی استان خراسان رضوی توصیه کرده است که شهروندان از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، از صعود به ارتفاعات و عملیات کوهنوردی با توجه به وزش باد شدید خودداری کنند.

همچنین با توجه به کاهش کیفیت هوا بر عدم فعالیتهای طولانی مدت خارج از منزل (بویژه سالمندان، کودکان و افراد دارای بیماری‌های خاص) تاکید شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 1403010600997
 
منبع:   تعداد بازدید : 95 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 
چاپ خبر
آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051