اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار سه شنبه 22 بهمن 1398 ساعت 10:57

معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه: نمایشگاههای محرک کسب و کار های حوزه گردشگری

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه بر حضور پررنگ فعالان حوزه گردشگری و هنرمندان صنایع دستی شهرستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی محمدرضا یوسفی در جلسه ای که به منظور هماهنگی هنرمندان صنایع دستی و فعالان حوزه گردشگری شهرستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران برگزار شد، اظهار کرد:یکی از قابل توجه ترین نمایشگاههای کشور مربوط به نمایشگاه های گردشگری است زیرا این نمایشگاه های گردشگری فرصت بسیار مناسبی برای شهرهای کمتر شناخته شده است تا پتانسیل و توانایی های گردشگری منطقه خود را به نمایش بگذارند.
وی افزود: در این نمایشگاه ها فرصت های شغلی بسیاری هم مطرح می شود از این رو مراجعه کنندگان بسیاری مشتاق به حضور در آن ها هستند.
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه نیز گفت: امسال برای نخستین بار فعالان حوزه گردشگری و هنرمندان صنایع دستی شهرستان در قالب هفت غرفه در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران شرکت می کنند.
محمدی ادامه داد: این شهرستان در قالب غرفه های شهر ملی ابریشم کشی بایگ، گردشگری زعفران، اقامتگاه بومگردی، خراطی چوب، نساجی سنتی، عقیق و دست بافته های سنتی در نمایشگاه تهران شرکت می کنند.
وی افزود : امسال برای نخستین بار در استان غرفه ای تخصصی در حوزه گردشگری زعفران در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
 

منبع:   تعداد بازدید : 70 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051