اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 26 مرداد 1398 ساعت 17:56

تور رسانه ای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به مقصد داورزن برگزارشد

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: تو رسانه ای دو روزه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به مقصد شهرستان داورزن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل امیر ضیائیان با بیان این مطلب افزود: به مناسب روزخبرنگار خبرنگاران و عکاسان رسانه ها با جاذبه های تاریخی، گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان داورزن آشنا شدند.
وی با بیان این که تور رسانه ای از روز پنج شنبه آغاز و روز جمعه پایان یافت، اظهار کرد:بوم گردی های چنارستان در شهر درود نیشابور و بوم گردی نرگس در روستای مزینان شهرستان داورزن میزبان خبرنگاران و عکاسان بودند.
ضیائیان افزود: در این تور، خبرنگاران از بافت تاریخی روستای مزینان، کارونسرای تاریخی مزینان، سروکهنسال و قنات تاریخی مزینان بازدید کردند.
وی گفت: هم چنین خبرنگاران در کنار گردشگران یک شب حضور در آسمان پر ستاره کویر را تجربه کردند و به رصد ستارگان پرداختند.
سخنگوی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی به اثرگذاری خبرنگاران و عکاسان در توسعه گردشگری، حفاظت میراث فرهنگی و ترویج صنایع دستی اشاره کرد و یادآورشد: تورهای آشناسازی یکی از تورهایی است که تلاش می کنیم با حضور خبرنگاران و عکاسان، ضریب نفوذ اطلاع رسانی از جاذبه های گردشگری را افزایش دهیم.
وی تاکید کرد: این افراد نقش در 3 حوزه سازمانی نقش تسهیل گر را دارند و به رفع چالش اطلاع رسانی، کمک شایانی می کنند.
ضیائیان با قدر دانی از حضور و استقبال خبرنگاران و عکاسان برای حضور در تورهای رسانه ای این اداره کل گفت: اوایل شهریورماه نیز تور رسانه ای به مقصد یکی از روستاهای شهرستان مشهد برگزار خواهد شد که امیدواریم مورد استقبال رسانه ها قرار گیرد.

منبع:   تعداد بازدید : 143 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051