اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 17 شهریور 1398 ساعت 10:48

در جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان خراسان رضوی با معاون استاندارمطرح شد: آمادگی برای واگذار امور اجرایی گردشگری به تشکل های بخش خصوصی

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در جلسه اعضای هیئت مدیره انجمن حرفه ای گردشگری سلامت استان خراسان رضوی با معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی برای واگذاری امور اجرایی گردشگری به تشکل های بخش خصوصی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری با بیان این مطلب افزود: مسئولیت هایی از جمله صدور و تمدید مجوز های بهره برداری ، نظارت و رسیدگی به شکایات به تشکل های گردشگری واگذار می شود.
هم چنین محمدصادقی براتی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی در این جلسه از تشکیل اولین انجمن حرفه ای گردشگری سلامت کشور در استان   ابراز خرسندی کرد.
وی با اعلام حمایت از تفویض  اختیارات دستگاه های اجرایی به انجمن جهت تقویت آن و حل و فصل مسائل و مشکلات  گردشگری سلامت گفت: از اقدامات دستگاه های اجرایی به خصوص میراث فرهنگی و دانشگاه علوم پزشکی به دلیل سامان دهی به وضعیت حوزه گردشگری سلامت استان تقدیر و تشکر می کنم.
براتی با اشاره به به وجود برخی آسیب های موجود در زمینه راهنمایان غیرمجاز و انتقاد از هدایت گردشگران خارجی جهت درمان به مراکز و پزشکان غیر مجاز اظهار کرد: انسجام و وحدت رویه دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در مواجهه با گردشگران حوزه سلامت و استفاده هر چه بیشتر از توان بخش خصوصی یک ضرورت بود که با  واگذاری امور تصدی گری به آن ها بخشی از مشکلات رفع و نظارت ها بر این حوزه تشدید خواهد شد.

منبع:   تعداد بازدید : 143 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051