اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار چهار شنبه 23 آبان 1397 ساعت 12:55

سخنگوی شورای راهبردی سیاست گذاری گردشگری خراسان رضوی خبرداد: بررسی افزایش مدت مجوزتاسیسات گردشگری از یک به 3 سال

سخنگوی شورای راهبردی سیاست گذاری گردشگری خراسان رضوی از بررسی افزایش مدت مجوز تمامی تاسیسات گردشگری از یک به 3 سال در شورای راهبردی سیاست گذاری گردشگری استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی « فریدجواهرزاده » امروز ۳۱ تیرماه با اعلام این خبر افزود  : در چهارمین جلسه شورای راهبردی سیاست گذاری گردشگری خراسان رضوی تقاضای دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی استان مبنی بر افزایش مدت اعتبار مجوز آن ها از یک به 3 سال بررسی شد .

او با بیان این که در حال حاضر مجوزهای تاسیسات گردشگری عمدتا یک ساله است ، ادامه داد : این درخواست پس از بررسی کارشناسی در شورای راهبردی سیاست گذاری گردشگری خراسان رضوی با نظر مساعد به معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور ارسال و پیشنهاد گردید.

مشاور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تصریح کرد : هم چنین در جلسه شورای راهبردی سیاست گذرای گردشگری مقررشد طرح های گردشگری که درکمیته های عالی تخصصی استان همانند کارگروه میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری مطرح می شود ، پس از بررسی و احصاء مشکلات برای تبیین و دریافت نظرات اعضای شورا در جلسات آتی مطرح شود تا با هدف ساماندهی و بهبود وضعیت موجود راهکارهای لازم به صورت مشورتی دریافت و به مراجع ذیربط پیشنهاد گردد.

وی هدف از این اقدام را بررسی همه جانبه وضعیت تاسیسات گردشگری استان و سیاستگزاری درمورد چگونگی صدور مجوزها وهمچنین تعادل بخشی به بازار عرضه و تقاضای صنعت گردشگری استان و هدایت سرمایه گذاران و علاقه مندان در جهت افزایش مطلوب بهره وری از اقتصاد گردشگری در استان خواهد بود.منبع:   تعداد بازدید : 1612 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051